Home  //  Junior Comp  //  Juniors Blog
2361

5.00pm                                                                Ref/Field

U8 Mixed        Pullenvale Magpies v The Pirates(Kyran)Field 3B

U8 Mixed        Rugrats  v  Tigers            (Madz)Field 2B

U8 Mixed        Pullenvale Parrots v Kings(Nat)Field 5A

U8 Mixed        Dragons  v  Tiger Cubs     (Gary)Field 3A

U8 Mixed        Cubs  v  Lions                (Mitchie)Field 4A

                        Clippers BYE

U10 Boys        Gladiators  v  Hot Steppers    (Byron) Field 2A

U10 Boys        Panthers  v  Mini Ruckers      (Tyler) Field 1A

U10 Boys        Pullenvale Timbers v Redback Spiders (Brock)F4B

U10 Girls        Lightning  v  Magical Mermaids  (Tess)Field 1B

5.40pm  

U10 Boys        Eagles  v  Cubs                     (Mitchie) Field 4A

U10 Boys        Red Belly Blacks v Renagade Raiders(Tess) F3A

U10 Boys        Cobras  v Pullenvale Pioneers(Madz)Field 4B

                        Avengers  BYE

U10 Girls        The Sapphires  v  Unicorns   (Nat) Field 5A

U10 Girls        Pullenvale  v  Starlets          (Kyran)Field 3B

                        Squad Girls BYE

 U12 Boys

5.40pm            The Raptors  v  Ipswich Cats  (Tyler/By)F1

6.15pm            Pullenvale  v  Mac & Cheese   (Madz/Mitch)F1

7.00pm            Pullenvale Mixed  v  Bombers(Tess)F2

                        Mighty Rucks  BYE

 U12 Girls

5.40pm            Bluejays  v  Rebels            (Brock)F2

6.15pm            Funky Monkeys  v  Vipers   (Byron/Ky)F3

7.00pm            Quick Chicks  v  Pullenvale(Brock)F1

7.00pm            Jamboree Heights vThe Bullets (Madz/Mitch)F4

U14 Boys

6.15pm            Rhonda Miners  v  Individuals  (Tyler)F4

6.15pm            Blitz  v  Strikers                      (Brock/Tess) F2

7.00pm            Watermalones  v  Fruit Tingles(Tyler/By)F3

2412

5.00pm                                                                Ref/Field

U8 Mixed        Pullenvale Magpies v Dragons(Kyran)F3B

U8 Mixed        Rugrats  v  Tiger Cubs        (Madz) F5A

U8 Mixed        Pullenvale Parrots v Tigers  (Nat) F2B

U8 Mixed        Clippers  v  Kings               (Byron) F3A

U8 Mixed        The Pirates  v  Lions         (Mitchie) F4A

                        Cubs BYE

U10 Boys        Cobras  v  Hot Steppers   (Raels) F2A

U10 Boys        Panthers  v  Eagles         (Tyler) F4B

U10 Boys        Pullenvale Timbers v Renagade Raiders(Brock) F1A

U10 Girls        Squad Girls  v  The Sapphires  (Tess) F1B

5.40pm  

U10 Boys        Avengers  v  Mini Ruckers    (Byron)F3A

U10 Boys        Redback Spiders  v  Cubs    (Madz)F5A

U10 Boys        Gladiators v Pullenvale Pioneers(Tess)F4B

                        Red Belly Blacks  BYE

U10 Girls        Lightning  v  Unicorns           (Nat) F4A

U10 Girls        Pullenvale  vMagical Mermaids(Mitchie) F3B

                        Starlets BYE

 U12 Boys

6.15pm            Pullenvale Mixedv The Raptors(Brock) F4

6.15pm            Mighty Rucks  v  Pullenvale     (Tess)F3

7.00pm            Mac & Cheese  v  Bombers      (Madz)F4

                        Ipswich Cats  BYE

 U12 Girls

5.40pm            Bluejays  v  The Bullets    (Tyler) F1

5.40pm            Vipers  v  Pullenvale        (Brock) F2

6.15pm            Jamboree Heights vQuick Chicks(Madz) F2

7.00pm            Funky Monkeys  v  Rebels  (Tess) F3

U14 Boys

6.15pm            Rhonda Miners  v  Fruit Tingles(Tyler)F1

7.00pm            Individuals  v  Strikers    (Brock)F1

7.00pm            Watermalones  v  Blitz    (Tyler) F2

2423

5.00pm                                                                         Ref/Field

U8 Mixed        Pullenvale Magpies v Lions   (Byron)Field 3B

U8 Mixed        Kings  v  Tiger Cubs             (Gary)Field 3A

U8 Mixed        Pullenvale Parrots v Rugrats  (Nat)Field 2B

U8 Mixed        Clippers  v  Dragons            (Mitchie)Field 5A

U8 Mixed        The Pirates  v  Cubs            (Kyran)Field 4A

                        Tigers BYE

U10 Boys        Mini Ruckers  v  Renagade Raiders  (Brock)F2A

U10 Boys        Gladiators v Panthers                     (Tyler)F4B

U10 Boys        Pullenvale Pioneers v Redback Spiders(Madz)F1A

U10 Girls        Lightning  v  Pullenvale                   (Tess)F1B

5.40pm  

U10 Boys        Avengers  v  Cubs                  (Mitchie)Field 3A

U10 Boys        Red Belly Blacks  v  Eagles      (Madz)Field 5A

U10 Boys        Hot Steppers v Pullenvale Timbers(Tess)F4B

                        Cobras  BYE

U10 Girls        Squad Girls  v  Unicorns          (Nat)Field 4A

U10 Girls        Starlets  v  Magical Mermaids  (Kyran)Field 3B

                        The Sapphires  BYE

 U12 Boys

5.40pm            Pullenvale Mixed  v  Pullenvale(Brock/By)F2

6.15pm            Mighty Rucks  v  Ipswich Cats   (Tess)Field 1

7.00pm            The Raptors  v  Bombers         (Tyler)Field 1

                        Mac & Cheese  BYE

 U12 Girls

5.40pm            Bluejays  v  Funky Monkeys   (Tyler)F1

6.15pm            The Bullets  v  Quick Chicks   (Madz) F2

7.00pm            Jamboree Heights  v  Pullenvale(Tess)F2

7.00pm            Vipers  v  Rebels                  (Madz) F4

U14 Boys

6.15pm            Rhonda Miners  v  Strikers      (Tyler)F4

6.15pm            Individuals  v  Watermalones  (Brock)F3

7.00pm            Fruit Tingles  v  Blitz           (Brock)F3

Juniors Archive

Juniors Contact Details

Call us at:
0411 581 625

 

Email us at:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Find Us On Facebook